Jdi na obsah Jdi na menu
 


LEKTVAR NA VĚŠTECKÉ SNY

Lektvar na věštecké sny

Potřeby: 2 díly růžových okvětních plátků, 1 díl pelyňku černobýlu, 1 díl máty peprné, 1 díl jasmínových květů 1/2 dílu skořice

Postup: Smíchejte, přidejte 1 lžičku do hrnku, zalijte vroucí vodou a nechte pár minutek vylouhovat. Vypijte před ulehnutím k spánku pro vyvolání věšteckých snů.

MEDUŇKOVÝ EXTRAKT

Tinktura (extrakt): Do čisté suché sklenice vložíme 120 g sušených nebo 240 g čerstvých bylin. Přidáme půl litru vodky nebo čistého potravinářského lihu. Pevně uzavřeme a skladujeme dva týdny v temnu a teple. Denně protřepáváme. Poté scedíme a uschováváme v tmavých lahvích.

MAST ZE SVATÝCH BYLIN

čerstvou bazalkou, rozmarýnem nebo listím dubu

Hojivá mast: Rozpustíme 250 g vazelíny nebo jiného obdobného tuku na mírném ohni a povaříme v něm patnáct minut dvě polévkové lžíce bylinek.

NÁPOJ VÁŠNĚ

Nápoj vášně

Potřeby:1 špetka rozmarýnu, 2 špetky tymiánu, 2 lžíce černého čaje, 1 špetka koriandru, 3 čerstvé mátové lístky (nebo 1/2 lžíce sušených), 5 čerstvých okvětních poupat (nebo 1 lžíce sušených), 1 lžíce citronové kůry, 3 špetky muškátového oříšku, 3 kousky pomerančové kůry

Postup: Všechny ingredience vložte do konvice zalejte vše 3-mi hrnky převařené vroucí vody .Louhovat sse má nechat 5 - 10 minut. Pokud máte raději sladší nápoje je možné vše osladit medem podle chuti. Nápoj vášně se podává horký.

Nápoj lásky

Potřeby: 5 dílů růžových okvětních plátků, 1 díl hřebíčku, 1 díl muškátového oříšku, 1 díl levandule, 1 díl zázvoru

Postup: Připravuje se obvyklým způsobem nejlépe do hliněného hrnku. Louhovat se má nechat pár 5 - 10 minut. Tato směs se buď přidává do čaje nebo se pije samostatně pro zvýšení vášně.

KOUPEL LÁSKY

Kouzlo přitažlivosti


Potřeby: 1 lžíce koprových semínek

Postup : Dejte polévkovou lžíci (plnou) do teplé lázně, nechte semínka tak 15 až 30 minut působit. Poté se osušte. Tato lázeň velmi silně podporuje erotickou přitažlivost!

Podobně působé pomerančové listy nošené v kapse.

Koupel lásky

Potřeby: 3 díly pomerančových květů, 2 díly levandule, 1 díl okvětních plátků gardénie, 1 díl kardamonu, 1 díl zázvoru, 1 díl rozmarýnu, 1 díl růžových okvětních plátků.

Postup:V této směsi se vykoupejte (denně) pokud si přejete přivolat lásku. Představujte si sami sebe jako milující osobu, jak jste našli svoji vysněnou lásku. Koupel můžete podpořit vhodným zaklínadlem, které si vytvoříte.

KOUPEL MAGICKÉ SÍLY

Čarodějnická koupel

Potřeby: 3 díly rozmarýnu, 3 díly hvozdíkových okvětních plátků, 2 díly galgánu, 2 díly skořice, 1 díl zázvoru

Postup: Tato směs je k zdokonalení schopnosti k probuzení a uvolnění osobní síly. Koupel se používá při pozitivních rituálech k dosažení větší síly.

VŮNĚ LÁSKY

Parfém kurtizán

Potřeby: Citrónový olej, pačuli, lístky routy, čistý alkohol

Postup: udělejte směs z jednoho dílu citronového oleje a pačuli.6 dílů alkoholu a přidejte několik lístů routy. Pak se vykoupejte v horké vodě a potřete se tímto parfémem. Pro muže budete okouzlující a neodolatelná.

 

AFRODIZIAKUM

Zmrzlinový pohár

Potřeby: vanilková zmrzlina, čokoláda, černí lesní mravenci, plátky madlí, ořechy, čerstvý zázvor, med

Postup: vlastnoručně uvařená večeře při svíčkách dokáže muže povzbudit. Ale pokud chcete získat jistotu, že jeho mužná síla bude maximální, pak mu po večeři oslaďte život pohárem z vanilkové zmrzliny ,kterou dozdobíte rozdrcenou čokoládou. Poté přidáte několik černých lesních mravenců ( ty rozmačkáte ), přidejte několik plátků mandlí, ořechů , kousíček čerstvého zázvoru a lehounce zakápněte medem. Chutná to zajímavě a celkem spolehlivě funguje .

Hadí kůže - francouzský recept

Potřeby: jakákoliv kůže z hada, nápoj nebo jídlo

Postup: rozemletá hadí kůže je jedno z nejlepších a nejstarších afrodiziak, které je možné přimíchat do jakéhokoliv nápoje - coly, vína, nebo přidat do bonbónů či jídla. Při plné koncentraci rozemelte hadí kůži na prášek. Uschovejte a při nejvhodnější příležitosti dejte vašemu milému pozřít.